|  | 

Pozostałe

Speedtest

Wyczyszczenie pamięci podręcznej jako istotny czynnik testowania szybkości Internetu
Internauci, jacy zdecydują się na wykorzystanie portalu TestujPrędkość muszą pamiętać o tym, jak znaczące jest wyczyszczenie pamięci podręczne. Jest to albowiem konieczny element przetestowania szybkości sieci. Dlatego speedtest musi być zrobiony po wyczyszczeniu historii w przeglądarce. Funkcjonowanie testu bazuje bowiem na pobieraniu i przesłaniu jednego albo większej liczby plików o określonych odgórnie rozmiarach oraz wzięciu pod uwagę czasu, jaki pliki będą potrzebowały do obliczania szybkości Internetu. Opłaca się sprawdzić na stronie statystyki w nawiązaniu do województw i operatorów, by przekonać się, jak dużo osób korzysta z takiego praktycznego testu. Speedtest pozwala sprawdzić parametry takie jak: download, upload, ping, Buffer delay oraz Jitter. Na witrynie scharakteryzowane jest, w jaki sposób poprawnie wykonać test prędkości łącza internetowego. Opłaca się wobec tego przejrzeć portal tak praktyczny.

speedtest

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Parapety z granitu

    Parapety do mieszkania – jakie wybrać? Parapety można bez problemu doskonale dopasować do wyglądu okien i wnętrz mieszkalnych. A wybierać jesteśmy w stanie wśród parapetów drewnianych, plastykowych, marmurowych czy granitowych. Istotne żeby wygląd parapetów współbrzmiał z wyglądem okien i środkiem mieszkania. Przy nowoczesnych wnętrzach nadzwyczajnie wyglądają parapety wewnętrzne kamieniste. Parapety drewniane dodają ciepła i przytulności

  • Bluzy dla par

    Jak się ubrać na imprę? Zalecamy bluzy dla parDużo osób twierdzi, iż jeżeli idzie się na imprezę, bez żadnych zahamowań należy się ubrać w jakieś sfiksowane ubrania, w jakich wolno wyglądać nieco ekscentrycznie. Mimo to w rzeczywistości taki strój powinien być przede wszystkim twarzowy, w jakim moglibyśmy czuć się w rzeczy samej wygodnie oraz komfortowo.